Onze crewleden :

Michiel

Functie: Directeur & Producer
E-mail: michiel@outoftheboxtv.nl

Yvonne

Functie: Redacteur
E-mail: yvonne@outoftheboxtv.nl

Cretien

Functie: Presentator
E-mail: cretien@outoftheboxtv.nl

Jij?

Stichting Out of the Box TV zoekt ervaringsdeskundigen (op het gebied van psychische kwetsbaarheid) met veel enthousiasme voor het televisievak. Meer informatie? Mail naar info@outoftheboxtv.nl

Monique

Functie: Social media – Redacteur & Regie assistente
E-mail: monique@outoftheboxtv.nl

Justus

Functie: Cameraman & Stagebegeleider
E-mail: justus@outoftheboxtv.nl

Ruud

Functie: Cameraman & Techniek
E-mail: ruud@outoftheboxtv.nl

Ramon

Functie: Teamlid
E-mail: ramon@outoftheboxtv.nl

Stichting Out of the Box TV is een Algemeen Nut Beogende Instelling: ANBI.

RSIN: 859564708
Voor donaties: NL66ABNA0839057423

Contact

Bezoekadres: Augustijnendreef 15,
5611 CS Eindhoven
Tel.: 0645838533
E-mail: info@outoftheboxtv.nl
IBAN: NL66ABNA0839057423