Team #OOTBTV

Michiel: Maskers af.

Functie: Creative Director & Producer                                             E-mail: michiel@outoftheboxtv.nl

Yvonne: Alles is veranderd. En toch ben ik meer dan ooit mezelf.

Functie: Redacteur & Reporter
E-mail: yvonne@outoftheboxtv.nl

Crétien: Accept yourself and the rest will follow.

Functie: Presentator
E-mail: cretien@outoftheboxtv.nl

Justus: Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.

Functie: Cameraman & Stagebegeleider
E-mail: justus@outoftheboxtv.nl

Foto Linda media

Linda: Je bent niet je angst, je bent zoveel meer.

Functie: Presentatrice                    E-mail: n.v.t.

Monique: If you don't like my shine, I'm not your light.

Functie: Social media – Redacteur, Webredacteur, “Moois van Monique” & Ambassadeur Zuid-Holland
E-mail: monique@outoftheboxtv.nl

cheryl

Cheryl: Halverwege de berg omhoog is het uitzicht ook al mooi.

Functie: Ambassadeur
E-mail: cheryl@outoftheboxtv.nl

Elvera: Niets is wat het lijkt.

Functie: Coördinator Eindhoven
E-mail: elvera@outoftheboxtv.nl

Anisah

Anisah: However difficult life may seem, there is always something you can do and succeed at.

Functie: Social media – Redacteur
E-mail: n.v.t.

WhatsApp Image 2020-04-01 at 09.05.42

Olaf: Uitsluiting maakt ziek.

Functie: Ambassadeur 
E-mail: n.v.t.

IMG_9244

Meina: The question is not what you look at, but what you see.

Functie: Cameravrouw
E-mail: n.v.t.

Foto

Raven: Some things are not meant to be understood, just accepted.

Functie: Ambassadeur
E-mail: n.v.t.

2ed79885dda08bff4d9f46e19db07c23

Meysam:

Functie: Technisch ondersteuner
E-mail:  n.v.t.

2ed79885dda08bff4d9f46e19db07c23

Vrijwilliger worden? Welkom!

Mail jouw motivatie naar:
E-mail:  info@outoftheboxtv.nl

2ed79885dda08bff4d9f46e19db07c23

Vrijwilliger worden? Welkom!

Mail jouw motivatie naar:
E-mail:  info@outoftheboxtv.nl

2ed79885dda08bff4d9f46e19db07c23

Vrijwilliger worden? Welkom!

Mail jouw motivatie naar:
E-mail:  info@outoftheboxtv.nl

Stichting Out of the Box TV is een Algemeen Nut Beogende Instelling: ANBI.

onze socials

RSIN: 859564708

Voor donaties: NL66ABNA0839057423

Jaarrekening 2019 Stichting Out of the Box

Contact

Bezoekadres: Augustijnendreef 15,
5611 CS Eindhoven

Tel.: 06- 45 838 533

E-mail: info@outoftheboxtv.nl

IBAN: NL66ABNA0839057423