Team #OOTBTV

Functie: Creative Director & Founder                                             E-mail:  michiel@outoftheboxtv.nl

IMG-20201111-WA0017

Elvera: Niets is wat het lijkt.

Functie: Management Assistent
E-mail: elvera@outoftheboxtv.n

IMG_4660

Ella: Als je focust op het goede, wordt het goede beter.

Functie: Projectleider Deventer
E-mail: ella@outoftheboxtv.nl

262363033_3134764690131654_3806251719833616852_n

Carmen: It's a good day for a bad habit.

Functie: Projectleider Sittard-Geleen
E-mail:  carmen@outoftheboxtv.nl

Foto Linda media

Linda: Je bent niet je angst, je bent zoveel meer.

Functie: Projectleider Eindhoven, presentatrice  & redactie.               E-mail:   linda@outoftheboxtv.nl

Yoram:
"Twee keer proberen is ook goed.".

Functie: Presentator
E-mail:  yoram@outoftheboxtv.nl

WhatsApp Image 2021-12-10 at 09.00.42

Dalena : Hope is the only thing stronger than fear.

Functie: Redacteur Limburg
E-mail: n.v.t.

WhatsApp Image 2020-12-07 at 11.39.26

Meysam:

Functie: Regisseur, technical wizard                                             
E-mail:  meysam@outoftheboxtv.nl

Anisah

Anisah: However difficult life may seem, there is always something you can do and succeed at.

Functie: Social media – Redacteur & Ambassadeur Overijssel
E-mail:  anisah@outoftheboxtv.nl

IMG_9244

Meina: The question is not what you look at, but what you see.

Functie: Cameravrouw
E-mail: n.v.t.

cheryl

Cheryl: Halverwege de berg omhoog is het uitzicht ook al mooi.

Functie: Ambassadeur Noord Brabant
E-mail: cheryl@outoftheboxtv.nl

Yvonne: Alles is veranderd. En toch ben ik meer dan ooit mezelf.

Functie: Ambassadeur Noord Brabant
E-mail: yvonne@outoftheboxtv.nl

Foto

Raven: Some things are not meant to be understood, just accepted.

Functie: Ambassadeur Noord Holland
E-mail: n.v.t.