Team #OOTBTV

Michiel: Maskers af.

Functie: Creative Director & Producer                                             E-mail: michiel@outoftheboxtv.nl

Yvonne: Alles is veranderd. En toch ben ik meer dan ooit mezelf.

Functie: Redacteur & Reporter
E-mail: yvonne@outoftheboxtv.nl

Crétien: Accept yourself and the rest will follow.

Functie: Presentator
E-mail: cretien@outoftheboxtv.nl

Justus: Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.

Functie: Cameraman & Stagebegeleider
E-mail: justus@outoftheboxtv.nl

Foto Linda media

Linda: Je bent niet je angst, je bent zoveel meer.

Functie: Presentatrice                    E-mail: n.v.t.

Monique: If you don't like my shine, I'm not your light.

Functie: Social media – Redacteur, Webredacteur, “Moois van Monique” & Ambassadeur Zuid-Holland
E-mail: monique@outoftheboxtv.nl

cheryl

Cheryl: Halverwege de berg omhoog is het uitzicht ook al mooi.

Functie: Ambassadeur
E-mail: cheryl@outoftheboxtv.nl

Elvera: Niets is wat het lijkt.

Functie: Coördinator Eindhoven
E-mail: elvera@outoftheboxtv.nl

Anisah

Anisah: However difficult life may seem, there is always something you can do and succeed at.

Functie: Social media – Redacteur
E-mail: n.v.t.

WhatsApp Image 2020-04-01 at 09.05.42

Olaf: Uitsluiting maakt ziek.

Functie: Ambassadeur 
E-mail: n.v.t.

IMG_9244

Meina: The question is not what you look at, but what you see.

Functie: Cameravrouw
E-mail: n.v.t.

Foto

Raven: Some things are not meant to be understood, just accepted.

Functie: Ambassadeur
E-mail: n.v.t.

WhatsApp Image 2020-12-07 at 11.39.26

Meysam:

Functie: Regisseur, technical wizard
E-mail:  meysam@outoftheboxtv.nl

Gerbrand

Gerbrand:

Functie: Fotograaf
E-mail:  n.v.t.

IMG_4660

Ella: Als je focust op het goede, wordt het goede beter.

Functie: Projectleider Deventer
E-mail:  ella@outoftheboxtv.nl